Testimonials

Partners

Top Clients Reviews

reviews

Zastavili sme sa po mesačnej turistike na koláčik a boli sme maximálne spokojní, najviac nám učaroval francúzsky krémeš. Všetko bolo v poriadku, príjemné sedenie vonku a dostatočný výber všetkého. :-)) ďakujeme..

Natália Zuzana Anna Š.
Zákazníčka

Sweet street moja obľúbená a Pawlovka tiež. Bezlepkové zákusky, pestrý výber a aj veľa zmrzlín.

Katarína S.
Zákazníčka

Prijemne posedenie, i ked na parkovisku, ale nekazilo to dojem.Aspon zaparkujete 😉. Vsetky kolace boli bezlepkove, co ma nadchlo.Nemusela som volit len z 1ho kolaca.Chutili cerstvo a sviezo.Kava bola tiez chutovo vyvazena, nie prilis kysla, ale zato vyrazna..

Biji L.
Zákazníčka

Veľmi chutné, jemné zákusky. Po veľmi dlhej dobe som mal zase zákusok, ktorý mal v sebe šľahačku bez tony stužovačov + koláčiky sú bezlepkové a za porovnateľnú cenu s "bežnými" zákuskami.

Martin V.
Zákazník
Feedback

Leave your Review

Maecenas est dui, commodo a rutrum eget, interdum vel lorem. Aliquam euismod dapibus turpis, vitae placerat purus vestibulum non. Pellentesque ut nisi viverra, dictum nisi sed.
[contact-form-7 id="12000"]
Testimonials

What our clients say

testimonials

Zastavili sme sa po mesačnej turistike na koláčik a boli sme maximálne spokojní, najviac nám učaroval francúzsky krémeš. Všetko bolo v poriadku, príjemné sedenie vonku a dostatočný výber všetkého. :-)) ďakujeme.

Natália Zuzana Anna Š.
Zákazníčka

Sweet street moja obľúbená a Pawlovka tiež. Bezlepkové zákusky, pestrý výber a aj veľa zmrzlín

Katarína S.
Zákazníčka

Prijemne posedenie, i ked na parkovisku, ale nekazilo to dojem.Aspon zaparkujete 😉. Vsetky kolace boli bezlepkove, co ma nadchlo.Nemusela som volit len z 1ho kolaca.Chutili cerstvo a sviezo.Kava bola tiez chutovo vyvazena, nie prilis kysla, ale zato vyrazna.

Biji L.
Zákazníčka

Veľmi chutné, jemné zákusky. Po veľmi dlhej dobe som mal zase zákusok, ktorý mal v sebe šľahačku bez tony stužovačov + koláčiky sú bezlepkové a za porovnateľnú cenu s "bežnými" zákuskami

Martin V.
Zákazník